DSC1001DL2-024.0000T
DigiKeyn tuotenumero
150-DSC1001DL2-024.0000T-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DSC1001DL2-024.0000T
Kuvaus
MEMS OSC XO 24.0000MHZ CMOS SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
24 MHz XO (standardi) CMOS Oskillaattori 1,7V – 3,6V Valmiustila (virrankatkaisu) 4-VDFN
Kategoria
Syöttöjännite
1,7V – 3,6V
Valm.
Taajuuden vakaus
±25ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Virta - syöttö (maks.)
8mA
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Taajuus
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,035" (0,90mm)