DSA6111JL2B-024.0000VAO
DigiKeyn tuotenumero
150-DSA6111JL2B-024.0000VAO-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DSA6111JL2B-024.0000VAO
Kuvaus
MEMS OSC AUTO LOWPWR -40C-105C
Tarkka kuvaus
24 MHz XO (standardi) CMOS Oskillaattori 1,71V – 3,63V Valmiustila (virrankatkaisu) 4-VLGA
Kategoria
Taajuuden vakaus
±25ppm
Valm.
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Sarja
Virta - syöttö (maks.)
3mA (tyyp.)
Pakkaustapa
Putki
Pakkaus / kotelo
4-VLGA
Tyyppi
Valmistajan laitepakkaus
4-VLGA (2,5x2)
Taajuus
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Aihealue
Valmiustila (virrankatkaisu)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,035" (0,89mm)
Lähtö
CMOS
Virta - syöttö (poiskytkentä) (maks.)
1,5µA (tyyp.)
Syöttöjännite
1,71V – 3,63V