DSA6101JL2B-032K768VAO on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Microchip Technology
Varastossa: 976
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Microchip Technology
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Varastossa: 800
32.768 kHz XO (standardi) CMOS Oskillaattori 1,71V – 3,63V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-VLGA
DSA6101JL2B-032K768VAO
DigiKeyn tuotenumero
150-DSA6101JL2B-032K768VAO-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DSA6101JL2B-032K768VAO
Kuvaus
OSC MEMS LOW PWR SMD
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
DSA6101JL2B-032K768VAO -mallit
Kategoria
Taajuuden vakaus
±25ppm
Valm.
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Sarja
Virta - syöttö (maks.)
3mA (tyyp.)
Pakkaustapa
Putki
Pakkaus / kotelo
4-VLGA
Tyyppi
Valmistajan laitepakkaus
4-VLGA (2,5x2)
Taajuus
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Aihealue
Käyttöönotto/käytöstä poisto
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,035" (0,89mm)
Lähtö
CMOS
Virta - syöttö (poiskytkentä) (maks.)
1,5µA (tyyp.)
Syöttöjännite
1,71V – 3,63V