DSA1003DI3-024.0000VAO on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
24 MHz XO (standardi) CMOS Oskillaattori 1,7V – 3,6V Valmiustila (virrankatkaisu) 4-VDFN
DSA1003DI3-024.0000VAO
DigiKeyn tuotenumero
150-DSA1003DI3-024.0000VAO-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DSA1003DI3-024.0000VAO
Kuvaus
MEMS OSC., AUTOMOTIVE, LOW POWER
Tarkka kuvaus
Kategoria
Syöttöjännite
1,7V – 3,6V
Valm.
Taajuuden vakaus
±20ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Putki
Virta - syöttö (maks.)
6,3mA
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,035" (0,90mm)