DSA1001DL3-024.0000VAO on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
24 MHz XO (standardi) CMOS Oskillaattori 1,7V – 3,6V Valmiustila (virrankatkaisu) 4-VDFN
DSA1001DL3-024.0000VAO
DigiKeyn tuotenumero
DSA1001DL3-024.0000VAO-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DSA1001DL3-024.0000VAO
Kuvaus
MEMS OSCILLATOR, AUTOMOTIVE, CMO
Tarkka kuvaus
Kategoria
Taajuuden vakaus
±20ppm
Valm.
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Sarja
Virta - syöttö (maks.)
6,3mA
Pakkaustapa
Irtotavara
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Taajuus
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,035" (0,90mm)
Aihealue
Valmiustila (virrankatkaisu)
Virta - syöttö (poiskytkentä) (maks.)
15µA
Lähtö
CMOS
Päätuotenumero
Syöttöjännite
1,7V – 3,6V