ATM90E32AS-AU-Y
DigiKeyn tuotenumero
ATM90E32AS-AU-Y-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ATM90E32AS-AU-Y
Kuvaus
48-TQFP, IND TEMP, 1.8V/3V, TRAY
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3 vaihe metri IC 48-TQFP (7x7)
EDA/CAD-mallit
ATM90E32AS-AU-Y -mallit
Kategoria
Virta - syöttö
13mA
Valmistaja
Microchip Technology
Syöttöjännite
2.8 V ~ 3.6 V
Pakkaustapa
Kaukalo
Mittarin tyyppi
3 vaihe
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Tuloimpedanssi
50kOhm, 80kOhm, 120kOhm
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Mittausvirhe
0,50%
Pakkaus / kotelo
48-TQFP
Jännite - I/O korkea
3,2V, 5,5V
Valmistajan laitepakkaus
48-TQFP (7x7)
Jännite - I/O matala
0,4V, 0,8V