ATM90E36A-AU-R
DigiKeyn tuotenumero
ATM90E36A-AU-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
ATM90E36A-AU-RCT-ND - Cut Tape (CT)
ATM90E36A-AU-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ATM90E36A-AU-R
Kuvaus
IC ENERGY METER 1.8V/3V 48TQFP
Valmistajan vakio toimitusaika
35 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3 vaihe metri IC 48-TQFP (7x7)
EDA/CAD-mallit
ATM90E36A-AU-R -mallit
Kategoria
Virta - syöttö
23mA
Valmistaja
Microchip Technology
Syöttöjännite
2.8 V ~ 3.6 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Mittarin tyyppi
3 vaihe
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Tuloimpedanssi
50kOhm, 80kOhm, 120kOhm
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Mittausvirhe
0,50%
Pakkaus / kotelo
48-TQFP
Jännite - I/O korkea
2,8V, 3,6V
Valmistajan laitepakkaus
48-TQFP (7x7)
Jännite - I/O matala
0,4V, 0,8V