APT77N60SC6/TR
DigiKeyn tuotenumero
150-APT77N60SC6/TR-ND - Rullattu teippi (TR)
150-APT77N60SC6/CT-ND - Cut Tape (CT)
150-APT77N60SC6/DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
APT77N60SC6/TR
Kuvaus
MOSFET N-CH 600V 77A D3PAK
Valmistajan vakio toimitusaika
47 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 600 V 77A (Tc) 481W (Tc) Kiinnitys pintaan D3PAK
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
3,6V @ 2,96mA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
260 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
13600 pF @ 25 V
Osan tila
Aktiivinen
Tehohäviö (maks.)
481W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
600 V
Valmistajan laitepakkaus
D3PAK
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
41mOhm @ 44,4A, 10V