25LC160AT-I/SN
DigiKeyn tuotenumero
25LC160AT-I/SNTR-ND - Rullattu teippi (TR)
25LC160AT-I/SNCT-ND - Cut Tape (CT)
25LC160AT-I/SNDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
25LC160AT-I/SN
Kuvaus
IC EEPROM 16KBIT SPI 10MHZ 8SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EEPROM Muisti IC 16Kbit SPI 10 MHz 8-SOIC
EDA/CAD-mallit
25LC160AT-I/SN -mallit
Kellotaajuus
10 MHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Syöttöjännite
2,5V – 5,5V
DigiKey voi ohjelmoida
Vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)