25LC160A-I/SN
DigiKeyn tuotenumero
25LC160A-I/SN-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
25LC160A-I/SN
Kuvaus
IC EEPROM 16KBIT SPI 10MHZ 8SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EEPROM Muisti IC 16Kbit SPI 10 MHz 8-SOIC
EDA/CAD-mallit
25LC160A-I/SN -mallit
Kellotaajuus
10 MHz
Pakkaustapa
Putki
Syöttöjännite
2,5V – 5,5V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)