25LC1024T-E/SM
DigiKeyn tuotenumero
25LC1024T-E/SMTR-ND - Rullattu teippi (TR)
25LC1024T-E/SMCT-ND - Cut Tape (CT)
25LC1024T-E/SMDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
25LC1024T-E/SM
Kuvaus
IC EEPROM 1MBIT SPI 20MHZ 8SOIJ
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EEPROM Muisti IC 1Mbit SPI 20 MHz 8-SOIJ
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
25LC1024T-E/SM -mallit
Kategoria
Muistirajapinta
SPI
Valm.
Kellotaajuus
20 MHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kirjoitussyklin pituus - sana, sivu
6ms
Osan tila
Aktiivinen
Syöttöjännite
2,5V – 5,5V
DigiKey voi ohjelmoida
Vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)