MD9238E36B-FSR-CC
DigiKeyn tuotenumero
1570-1732-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MD9238E36B-FSR-CC
Kuvaus
FAN AXIAL 92X38MM 36VDC WIRE
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 36VDC Neliö - 92mm pit. x 92mm kork. Pallo 110,6CFM (3,10m³/min) 2 johtoa
Kategoria
Tuuletintyyppi
Valm.
Ominaisuudet
Mukautuva pinnoitus, Ylikuumenemissuojaus (TOP)
Sarja
Kohina
55,0dB(A)
Pakkaustapa
Irtotavara
RPM
Osan tila
Aktiivinen
Terminointi
2 johtoa
Jännite – nimellinen
Hyväksyjä
CE, TUV, UL
Koko/mitat
Neliö - 92mm pit. x 92mm kork.
Paino
0,397 lb (180,08 g)
Leveys
38,00mm
Materiaali - kehys
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Ilmavirtaus
110,6CFM (3,10m³/min)
Materiaali - terä
Staattinen paine
0,670 in H2O (166,9 Pa)