G9232X36B-FSR
DigiKeyn tuotenumero
1570-1661-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
G9232X36B-FSR
Kuvaus
FAN AXIAL 92X32MM 36VDC WIRE
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 36VDC Neliö - 92mm pit. x 92mm kork. Pallo 68,0CFM (1,90m³/min) 2 johtoa
Kategoria
Tuuletintyyppi
Valm.
Ominaisuudet
Ylikuumenemissuojaus (TOP)
Sarja
Kohina
44,0dB(A)
Pakkaustapa
Irtotavara
RPM
Osan tila
Aktiivinen
Terminointi
2 johtoa
Jännite – nimellinen
Hyväksyjä
CE, cUL, TUV, UL
Koko/mitat
Neliö - 92mm pit. x 92mm kork.
Paino
0,335 lb (151,95 g)
Leveys
32,00mm
Materiaali - kehys
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Ilmavirtaus
68,0CFM (1,90m³/min)
Materiaali - terä
Staattinen paine
0,330 in H2O (82,2 Pa)