MA1751X24B2-FSR
DigiKeyn tuotenumero
1570-1832-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MA1751X24B2-FSR
Kuvaus
FAN AXIAL 172X50.8MM 24VDC WIRE
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 24VDC Suorakulmainen/pyöristetty - 172mm pit. x 150mm kork. Pallo 290,6CFM (8,14m³/min) 3 johtoa
Ominaisuudet
Lukitun roottorin anturi, Ylikuumenemissuojaus (TOP)
Sarja
Kohina
63,0dB(A)
Terminointi
3 johtoa
Koko/mitat
Suorakulmainen/pyöristetty - 172mm pit. x 150mm kork.
Leveys
50,80mm
Virtaluokitus (ampeeria)
1,20A
Ilmavirtaus
290,6CFM (8,14m³/min)
Staattinen paine
0,780 in H2O (194,3 Pa)