MA1751E24B-FSR
DigiKeyn tuotenumero
1570-1827-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MA1751E24B-FSR
Kuvaus
FAN AXIAL 172X50.8MM 24VDC WIRE
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 24VDC Suorakulmainen/pyöristetty - 172mm pit. x 150mm kork. Pallo 269,2CFM (7,54m³/min) 2 johtoa
Kategoria
Tuuletintyyppi
Valm.
Ominaisuudet
Ylikuumenemissuojaus (TOP)
Sarja
Kohina
61,0dB(A)
Pakkaustapa
Irtotavara
RPM
Osan tila
Aktiivinen
Terminointi
2 johtoa
Jännite – nimellinen
Hyväksyjä
cUL, TUV, UL
Koko/mitat
Suorakulmainen/pyöristetty - 172mm pit. x 150mm kork.
Paino
1,7 lbs (771,1 g)
Leveys
50,80mm
Virtaluokitus (ampeeria)
0,980A
Ilmavirtaus
269,2CFM (7,54m³/min)
Materiaali - kehys
Alumiini
Staattinen paine
0,670 in H2O (166,9 Pa)