SPB09B-12
DigiKeyn tuotenumero
1866-SPB09B-12-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SPB09B-12
Kuvaus
DC/DC CONVERTER
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 750mA 18V - 36V Tulo
Kategoria
Teho (wattia)
9 W
Valm.
Jännite - erotus
1.5 kV
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Putki
Ominaisuudet
Etäkäynnistys ja -sammutus
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 90°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Eristetty moduuli
Tehokkuus
0.88
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tulojännite (min.)
18V
Pakkaus / kotelo
8-DIP-moduuli, 6 johdinta
Tulojännite (maks.)
36V
Koko/mitat
0,94" pit. x 0,38" lev. x 0,44" kork. (24,0mm x 9,6mm x 11,2mm)
Jännite - lähtö 1
Hyväksyjä
CE, EAC, UKCA
Virta - lähtö (maks.)
750mA