RKB2SJK250SMTR LFS
DigiKeyn tuotenumero
108-RKB2SJK250SMTRLFSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
108-RKB2SJK250SMTRLFSCT-ND - Cut Tape (CT)
108-RKB2SJK250SMTRLFSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RKB2SJK250SMTR LFS
Kuvaus
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuntokytkimet SPST-NO Yläpuolelta käytettävä Kiinnitys pintaan
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RKB2SJK250SMTR LFS -mallit
Kategoria
Aktuaattorin korkeus piirilevyltä, vertikaali
2,50mm
Valm.
Aktuaattorin orientaatio
Yläpuolelta käytettävä
Sarja
Terminointityyppi
J-johto
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ulkomitat
4,20mm x 3,20mm
Osan tila
Aktiivinen
Valaisu
Ei valaistu
Piiri
SPST-NO
Käyttövoima
250gf
Kytkimen toiminto
Off-Mom
Toimintalämpötila
-40°C – 90°C
Kontaktin luokitus jännitteellä
0,05A @ 12VDC
Kytkimen liike
0,20mm