SD-500L-48
DigiKeyn tuotenumero
1866-4442-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SD-500L-48
Kuvaus
DC/DC CONVERTER 48V 504W
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 48V 10,5A 72V Tulo
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
10,5A
Valmistaja
MEAN WELL USA Inc.
Teho (wattia)
504W
Sarja
Jännite - erotus
2 kV
Pakkaustapa
Kotelo
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Osan tila
Aktiivinen
Tehokkuus
0.89
Tyyppi
Koteloitu
Toimintalämpötila
-20°C – 60°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tulojännite (min.)
19V
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Tulojännite (maks.)
72V
Koko/mitat
8,46" pit. x 4,53" lev. x 1,97" kork. (215,0mm x 115,0mm x 50,0mm)
Lähtöjen lukumäärä
1
Hyväksyjä
CB, CE
Jännite - lähtö 1
48V