SD-1000L-48
DigiKeyn tuotenumero
1866-4400-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SD-1000L-48
Kuvaus
DC/DC CONVERTER 48V 1008W
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 48V 21A 72V Tulo
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
21A
Valmistaja
MEAN WELL USA Inc.
Teho (wattia)
1008W
Sarja
Jännite - erotus
2 kV
Pakkaustapa
Kotelo
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Osan tila
Aktiivinen
Tehokkuus
90%
Tyyppi
Koteloitu
Toimintalämpötila
-20°C – 60°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tulojännite (min.)
19V
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Tulojännite (maks.)
72V
Koko/mitat
11,61" pit. x 5,00" lev. x 1,61" kork. (295,0mm x 127,0mm x 41,0mm)
Lähtöjen lukumäärä
1
Hyväksyjä
CB, CE
Jännite - lähtö 1
48V