ELG-100-48DA-3Y on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Varastossa: 39
2A 48V Vakiovirta, Jännite LED-ohjaimet AC-DC-muunnin Topologia 1 Lähtö
ELG-100-48DA-3Y
DigiKeyn tuotenumero
1866-ELG-100-48DA-3Y-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ELG-100-48DA-3Y
Kuvaus
LED AC/DC DRIVER 100W
Tarkka kuvaus
Kategoria
Teho (wattia)
96 W
Valmistaja
Jännite - erotus
3.75 kV
Toimintalämpötila
-40°C – 90°C
Tehokkuus
90%
Koko/mitat
6,89" pit. x 2,48" lev. x 1,40" kork. (175,0mm x 63,0mm x 35,5mm)
Tulojännite (min.)
100VAC
Tulojännite (maks.)
305VAC
Lähtöjännite
48V
Virta - lähtö (maks.)
2A