ELG-100-48D2 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
MEAN WELL USA Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
MEAN WELL USA Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
FORTEC Power GmbH
Varastossa: 108
FORTEC Power GmbH
Varastossa: 39
2A 48V Vakiovirta, Jännite LED-ohjaimet AC-DC-muunnin Topologia 1 Lähtö
ELG-100-48D2
DigiKeyn tuotenumero
1866-ELG-100-48D2-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ELG-100-48D2
Kuvaus
LED AC/DC DRIVER 100W
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Teho (wattia)
96 W
Valmistaja
Jännite - erotus
3.75 kV
Sarja
Himmennys
Analoginen, PWM
Pakkaustapa
Kotelo
Ominaisuudet
OCP, OTP, OVP, SCP
Osan tila
Aktiivinen
Luokitukset
IP67
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 90°C
Tyyppi
Vakiovirta, Jännite
Tehokkuus
90%
Topologia
AC-DC-muunnin
Terminointityyppi
Johdot
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
6,89" pit. x 2,48" lev. x 1,40" kork. (175,0mm x 63,0mm x 35,5mm)
Tulojännite (min.)
100VAC
Hyväksyjä
CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, UKCA
Tulojännite (maks.)
305VAC
Vakionumero
UL 8750
Lähtöjännite
48V
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Virta - lähtö (maks.)
2A