EBMS060303A400
DigiKeyn tuotenumero
5262-EBMS060303A400TR-ND - Rullattu teippi (TR)
5262-EBMS060303A400CT-ND - Cut Tape (CT)
5262-EBMS060303A400DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EBMS060303A400
Kuvaus
FERRITE BEAD 40 OHM 0201 1LN
Tarkka kuvaus
40 Ohms @ 100 MHz 1 Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0201 (0603 metrinen) 300mA 300mOhm
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
300mA
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
300mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Korkeus (maks.)
0,012" (0,30mm)
Koko/mitat
0,024" pit. x 0,012" lev. (0,60mm x 0,30mm)
Impedanssi taajuudella
40 Ohms @ 100 MHz