BMC1HY0040AN
DigiKeyn tuotenumero
1712-BMC1HY0040ANTR-ND - Rullattu teippi (TR)
1712-BMC1HY0040ANCT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BMC1HY0040AN
Kuvaus
FERRITE BEAD 40 OHM 0201 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
40 Ohms @ 100 MHz 1 Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0201 (0603 metrinen) 300mA 300mOhm
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
300mA
Valmistaja
TE Connectivity Passive Product
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
300mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Pakkaus / kotelo
0201 (0603 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Korkeus (maks.)
0,013" (0,33mm)
Johtojen lukumäärä
1
Koko/mitat
0,024" pit. x 0,012" lev. (0,60mm x 0,30mm)
Impedanssi taajuudella
40 Ohms @ 100 MHz