MS511-10F
DigiKeyn tuotenumero
2333-MS511-10F-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MS511-10F
Kuvaus
RF SHIELD 1.012"X2.012" SOLDER
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
RF-suojat Kehys 1,012" (25,70mm) X 2,012" (51,10mm) Juotostina
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MS511-10F -mallit
Kategoria
Korkeus - yhteensä
0,256" (6,50mm)
Valmistaja
Masach Tech Ltd.
Pituus - yhteensä
2,012" (51,10mm)
Sarja
Leveys - kokonaisuus
1,012" (25,70mm)