MS375-10F
DigiKeyn tuotenumero
2333-MS375-10F-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MS375-10F
Kuvaus
RF SHIELD 1.154"X1.476" SOLDER
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
RF-suojat Kehys 1,154" (29,30mm) X 1,476" (37,50mm) Juotostina
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MS375-10F -mallit
Kategoria
Korkeus - yhteensä
0,256" (6,50mm)
Valmistaja
Masach Tech Ltd.
Pituus - yhteensä
1,476" (37,50mm)
Sarja
Leveys - kokonaisuus
1,154" (29,30mm)