MS199-20S-NS
DigiKeyn tuotenumero
2333-MS199-20S-NS-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MS199-20S-NS
Kuvaus
19.9 X 17.9 X 2.3MM RF SHIELD
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
RF-suojat Suojus, 1 osa 0,705" (17,90mm) X 0,783" (19,90mm) Tuulettamaton Kiinnitys pintaan
EDA/CAD-mallit
MS199-20S-NS -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Korkeus - yhteensä
0,091" (2,30mm)
Valmistaja
Masach Tech Ltd.
Pituus - yhteensä
0,783" (19,90mm)
Sarja
Leveys - kokonaisuus
0,705" (17,90mm)