MS168-10S
DigiKeyn tuotenumero
2333-MS168-10S-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MS168-10S
Kuvaus
RF SHIELD 0.531"X0.661" SOLDER
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
RF-suojat Suojus, 1 osa 0,531" (13,50mm) X 0,661" (16,80mm) Tuulettamaton Juotostina
EDA/CAD-mallit
MS168-10S -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Korkeus - yhteensä
0,197" (5,00mm)
Valmistaja
Masach Tech Ltd.
Pituus - yhteensä
0,661" (16,80mm)
Sarja
Leveys - kokonaisuus
0,531" (13,50mm)