CGHV96130F
DigiKeyn tuotenumero
1465-CGHV96130F-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CGHV96130F
Kuvaus
RF MOSFET HEMT 40V 440217
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
RF Mosfet 40 V 1 A 8,4GHz – 9,6GHz 13,8dB 130W 440217
Kategoria
Jännite - testi
40 V
Valmistaja
MACOM Technology Solutions
Virta - testi
1 A
Sarja
Teho - lähtö
130W
Pakkaustapa
Kaukalo
Jännite – nimellinen
120 V
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Teknologia
HEMT
Pakkaus / kotelo
440217
Taajuus
8,4GHz – 9,6GHz