CGHV96100F2
DigiKeyn tuotenumero
1465-CGHV96100F2-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CGHV96100F2
Kuvaus
RF MOSFET HEMT 40V 440210
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
RF Mosfet 40 V 1 A 7,9GHz – 9,6GHz 10,2dB 131W 440210
Kategoria
Jännite - testi
40 V
Valmistaja
MACOM Technology Solutions
Virtaluokitus (ampeeria)
12A
Sarja
Virta - testi
1 A
Pakkaustapa
Kaukalo
Teho - lähtö
131W
Osan tila
Aktiivinen
Jännite – nimellinen
100 V
Teknologia
HEMT
Pakkaus / kotelo
440210
Taajuus
7,9GHz – 9,6GHz