SZ1SMA26AT3G
DigiKeyn tuotenumero
F11514TR-ND - Rullattu teippi (TR)
F11514CT-ND - Cut Tape (CT)
F11514DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SZ1SMA26AT3G
Kuvaus
TVS DIODE 26VWM 42.1VC SMA
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
42,1V Puristusliitin 9,5A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SMA
Kategoria
Teho - pulssin huippu
400W
Valm.
Syöttöjännitteen suojaus
No
Sarja
Kapasitanssi taajuudella
460pF @ 1MHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Osan tila
Aktiivinen
Luokka
Autoteollisuus
Tyyppi
Zener
Hyväksyntä
AEC-Q101
Yksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
26V
Pakkaus / kotelo
DO-214AC, SMA
Jännite - läpilyönti (min)
28,9V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
42,1V
Päätuotenumero
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
9,5A