Tuotteen SMAJ26A-E3/5A kuvaa ei ole saatavana
SMAJ26A-E3/5A
DigiKeyn tuotenumero
SMAJ26A-E3/5AGITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMAJ26A-E3/5AGICT-ND - Cut Tape (CT)
SMAJ26A-E3/5AGIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMAJ26A-E3/5A
Kuvaus
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AC
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
42,1V Puristusliitin 9,5A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
9,5A
Valm.
Teho - pulssin huippu
400W
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kiinnitys pintaan
Yksisuuntaiset kanavat
26V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
28,9V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
42,1V