SMCJ45CA
DigiKeyn tuotenumero
SMCJ45CALFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMCJ45CALFCT-ND - Cut Tape (CT)
SMCJ45CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMCJ45CA
Kuvaus
TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO214AB
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
72,7V Puristusliitin 20,6A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMCJ)
EDA/CAD-mallit
SMCJ45CA -mallit
Kategoria
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
72,7V
Valm.
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
20,6A
Sarja
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Aktiivinen
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
45V
Jännite - läpilyönti (min)
50V