SMCJ100CA
DigiKeyn tuotenumero
SMCJ100CALFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMCJ100CALFCT-ND - Cut Tape (CT)
SMCJ100CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMCJ100CA
Kuvaus
TVS DIODE 100VWM 162VC DO214AB
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
162V Puristusliitin 9,3A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMCJ)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SMCJ100CA -mallit
Kategoria
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
162V
Valm.
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
9,3A
Sarja
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kaksisuuntaiset kanavat
100V
Jännite - läpilyönti (min)
111V