UDZVTE-175.1B
DigiKeyn tuotenumero
UDZVTE-175.1BTR-ND - Rullattu teippi (TR)
UDZVTE-175.1BCT-ND - Cut Tape (CT)
UDZVTE-175.1BDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
UDZVTE-175.1B
Kuvaus
DIODE ZENER 5.1V 200MW UMD2
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 5.1 V 200 mW Kiinnitys pintaan UMD2
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
UDZVTE-175.1B -mallit
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
2 µA @ 1.5 V
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Jännite - zener (nim.) (Vz)
Valmistajan laitepakkaus
UMD2
Teho - maksimi
200 mW
Päätuotenumero
Impedanssi (maks.) (Zzt)
80 Ohms