SMCJ100A
DigiKeyn tuotenumero
SMCJ100ALFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMCJ100ALFCT-ND - Cut Tape (CT)
SMCJ100ALFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMCJ100A
Kuvaus
TVS DIODE 100VWM 162VC DO214AB
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
162V Puristusliitin 9,3A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMCJ)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SMCJ100A -mallit
Kategoria
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
162V
Valm.
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
9,3A
Sarja
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Syöttöjännitteen suojaus
No
Osan tila
Aktiivinen
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Yksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
100V
Pakkaus / kotelo
DO-214AB, SMC
Jännite - läpilyönti (min)
111V