SMCJ100A-13-F
DigiKeyn tuotenumero
SMCJ100A-FDITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMCJ100A-FDICT-ND - Cut Tape (CT)
SMCJ100A-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMCJ100A-13-F
Kuvaus
TVS DIODE 100VWM 162VC SMC
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
162V Puristusliitin 9,3A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SMC
EDA/CAD-mallit
SMCJ100A-13-F -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
9,3A
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Yksisuuntaiset kanavat
100V
Jännite - läpilyönti (min)
111V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
162V