SMBJ40CA
DigiKeyn tuotenumero
SMBJ40CALFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMBJ40CALFCT-ND - Cut Tape (CT)
SMBJ40CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMBJ40CA
Kuvaus
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AA
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
64,5V Puristusliitin 9,3A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AA (SMBJ)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SMBJ40CA -mallit
Kategoria
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
64,5V
Valm.
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
9,3A
Sarja
Teho - pulssin huippu
600W
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Syöttöjännitteen suojaus
No
Osan tila
Aktiivinen
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
40V
Pakkaus / kotelo
DO-214AA, SMB
Jännite - läpilyönti (min)
44,4V