SMBJ40CA-Q
DigiKeyn tuotenumero
118-SMBJ40CA-QTR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-SMBJ40CA-QCT-ND - Cut Tape (CT)
118-SMBJ40CA-QDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMBJ40CA-Q
Kuvaus
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AA
Valmistajan vakio toimitusaika
29 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
64,5V Puristusliitin 9,3A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AA (SMB)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SMBJ40CA-Q -mallit
Kategoria
Teho - pulssin huippu
600W
Sovellukset
Telekommunikaatio
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Osan tila
Aktiivinen
Luokka
Autoteollisuus
Tyyppi
Zener
Hyväksyntä
AEC-Q101
40V
Jännite - läpilyönti (min)
44,4V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
64,5V
Päätuotenumero
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
9,3A