SMAJ24CA
DigiKeyn tuotenumero
SMAJ24CALFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMAJ24CALFCT-ND - Cut Tape (CT)
SMAJ24CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMAJ24CA
Kuvaus
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AC
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
38,9V Puristusliitin 10,3A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SMAJ24CA -mallit
Kategoria
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
38,9V
Valm.
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
10,3A
Sarja
Teho - pulssin huippu
400W
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Syöttöjännitteen suojaus
No
Osan tila
Aktiivinen
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
24V
Pakkaus / kotelo
DO-214AC, SMA
Jännite - läpilyönti (min)
26,7V