Tuotteen SMAJ24CA-E3/61 kuvaa ei ole saatavana
SMAJ24CA-E3/61
DigiKeyn tuotenumero
SMAJ24CA-E3/61GITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMAJ24CA-E3/61GICT-ND - Cut Tape (CT)
SMAJ24CA-E3/61GIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMAJ24CA-E3/61
Kuvaus
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AC
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
38,9V Puristusliitin 10,3A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
EDA/CAD-mallit
SMAJ24CA-E3/61 -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
10,3A
Valm.
Teho - pulssin huippu
400W
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kiinnitys pintaan
Kaksisuuntaiset kanavat
24V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
26,7V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
38,9V