SM36-02HTG | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | SM36-02HTG |
Kuvaus | TVS DIODE 36VWM 52VC SOT23-3 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 23 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 52V Puristusliitin 4A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOT-23-3 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Teho - pulssin huippu 400W |
Valm. | Syöttöjännitteen suojaus No |
Sarja | Kapasitanssi taajuudella 50pF @ 1MHz |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -40°C – 150°C |
Osan tila Aktiivinen | Luokka Autoteollisuus |
Tyyppi Zener | Hyväksyntä AEC-Q101 |
Yksisuuntaiset kanavat 2 | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.) 36V (maks.) | Pakkaus / kotelo TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp 52V | Valmistajan laitepakkaus |
Virta - huippupulssi (10/1000µs) 4A (8/20µs) |