CDSOT23-T36C
DigiKeyn tuotenumero
CDSOT23-T36CTR-ND - Rullattu teippi (TR)
CDSOT23-T36CCT-ND - Cut Tape (CT)
CDSOT23-T36CDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CDSOT23-T36C
Kuvaus
TVS DIODE 36VWM 76.8VC SOT23-3
Tarkka kuvaus
76,8V Puristusliitin 9A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOT-23-3
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CDSOT23-T36C -mallit
Kategoria
Teho - pulssin huippu
500W
Valm.
Syöttöjännitteen suojaus
Kyllä
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kapasitanssi taajuudella
60pF @ 1MHz
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kaksisuuntaiset kanavat
1
36V
Pakkaus / kotelo
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Jännite - läpilyönti (min)
40V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
76,8V
Päätuotenumero
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
9A (8/20µs)