MMIX1T500N20X4-TU
DigiKeyn tuotenumero
18-MMIX1T500N20X4-TU-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MMIX1T500N20X4-TU
Kuvaus
200V < 2M X4 N-CHANNEL MOSFET IN
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 200 V 480A (Tc) 1070W (Tc) Kiinnitys pintaan 24-SMPD
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4,5V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
535 nC @ 10 V
Pakkaustapa
Putki
Vgs (maks.)
±20V
Osan tila
Aktiivinen
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
41500 pF @ 25 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
1070W (Tc)
Teknologia
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
200 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
24-SMPD
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
1,99mOhm @ 100A, 10V