MINISMDC150F/12-2
DigiKeyn tuotenumero
MINISMDC150F12-2TR-ND - Rullattu teippi (TR)
MINISMDC150F12-2CT-ND - Cut Tape (CT)
MINISMDC150F12-2DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MINISMDC150F/12-2
Kuvaus
PTC RESET FUSE 12V 1.5A 1812
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 12V 1.5 A Ih Kiinnitys pintaan 1812 (4532 metrinen), kovera
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MINISMDC150F/12-2 -mallit
Kategoria
Laukaisuaika
500 ms
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
40 mOhms
Sarja
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
110 mOhms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Jännite - maksimi
12V
Koko/mitat
0,181" pit. x 0,128" lev. (4,60mm x 3,24mm)
Virta - pito (Ih) (maks.)
1.5 A
Paksuus (maks.)
0,019" (0,48mm)
Virta - laukaisu (It)
2.8 A
Virta - maks.
100 A