MINISMDC260F/16-2
DigiKeyn tuotenumero
MINISMDC260F/16-2TR-ND - Rullattu teippi (TR)
MINISMDC260F/16-2CT-ND - Cut Tape (CT)
MINISMDC260F/16-2DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MINISMDC260F/16-2
Kuvaus
PTC RESET FUSE 16V 2.6A 1812
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 16V 2.6 A Ih Kiinnitys pintaan 1812 (4532 metrinen), kovera
Kategoria
Laukaisuaika
5 s
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
15 mOhms
Sarja
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
50 mOhms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Jännite - maksimi
16V
Koko/mitat
0,181" pit. x 0,128" lev. (4,60mm x 3,24mm)
Virta - pito (Ih) (maks.)
2.6 A
Paksuus (maks.)
0,060" (1,52mm)
Virta - laukaisu (It)
5 A
Virta - maks.
100 A