MICROSMDCH010F-02
DigiKeyn tuotenumero
MICROSMDCH010F-02TR-ND - Rullattu teippi (TR)
MICROSMDCH010F-02CT-ND - Cut Tape (CT)
MICROSMDCH010F-02DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MICROSMDCH010F-02
Kuvaus
PTC RESET FUSE 30V 100MA 1210
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 30V 100 mA Ih Kiinnitys pintaan 1210 (3225 metrinen), kovera
Kategoria
Virta - maks.
10 A
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Laukaisuaika
100 ms
Sarja
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
1.2 Ohms
Digi-Reel®
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
11 Ohms
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tyyppi
Polymeerinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - maksimi
30V
Pakkaus / kotelo
1210 (3225 metrinen), kovera
Virta - pito (Ih) (maks.)
100 mA
Koko/mitat
0,127" pit. x 0,102" lev. (3,22mm x 2,58mm)
Virta - laukaisu (It)
350 mA
Paksuus (maks.)
0,038" (0,97mm)