CCMR015.TXP
DigiKeyn tuotenumero
5666-CCMR015.TXP-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CCMR015.TXP
Kuvaus
FUSE CARTRIDGE 15A 600VAC/500VDC
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
15A 600VAC AC 500VDC DC-sulake Patruuna Vaatii pidikkeen
Kategoria
Jänniteluokitus – DC
500VDC
Hyväksyjä
CE, UL
200kA AC, 20kA DC
Pakkaus / kotelo
5AG, 10mm x 38mm (Midget)
Virtaluokitus (ampeeria)
15A
Koko/mitat
0,406" halk. x 1,500" pit. (10,30mm x 38,10mm)
Jänniteluokitus – AC
600VAC