CCMR015.HXP on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Eaton - Bussmann Electrical Division
Varastossa: 113
Tekniset tiedot
15A 600VAC AC 500VDC DC-sulake Patruuna Vaatii pidikkeen
CCMR015.HXP
DigiKeyn tuotenumero
5666-CCMR015.HXP-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CCMR015.HXP
Kuvaus
FUSE CARTRIDGE 15A 600VAC/500VDC
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Jänniteluokitus – DC
500VDC
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Vasteaika
Hidas
Sarja
Sovellukset
Moottorin suojaus
Pakkaustapa
Irtotavara
Luokka
CC
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyjä
CE, UL
Asennustyyppi
Vaatii pidikkeen
Katkaisukapasiteetti nimellisjännitteellä
300kA AC, 20kA DC
Sulakkeen tyyppi
Patruuna
Pakkaus / kotelo
5AG, 10mm x 38mm (Midget)
Virtaluokitus (ampeeria)
15A
Koko/mitat
0,406" halk. x 1,500" pit. (10,30mm x 38,10mm)
Jänniteluokitus – AC
600VAC