AQ24CANFD-02HTG
DigiKeyn tuotenumero
F10993TR-ND - Rullattu teippi (TR)
F10993CT-ND - Cut Tape (CT)
F10993DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AQ24CANFD-02HTG
Kuvaus
TVS DIODE 24VWM 50VC SOT23-3
Valmistajan vakio toimitusaika
29 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
50V Puristusliitin 3A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOT-23-3
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
AQ24CANFD-02HTG -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Teho - pulssin huippu
200W
Valm.
Syöttöjännitteen suojaus
No
Sarja
Sovellukset
Purkki
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kapasitanssi taajuudella
11,5pF @ 1MHz
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C (TA)
Tyyppi
Zener
Luokka
Autoteollisuus
Kaksisuuntaiset kanavat
2
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
24V (maks.)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - läpilyönti (min)
26,7V
Pakkaus / kotelo
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
50V
Valmistajan laitepakkaus
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
3A (8/20µs)