TPSMB33CA-VR
DigiKeyn tuotenumero
TPSMB33CA-VRTR-ND - Rullattu teippi (TR)
TPSMB33CA-VRCT-ND - Cut Tape (CT)
TPSMB33CA-VRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPSMB33CA-VR
Kuvaus
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AA
Tarkka kuvaus
53,3V Puristusliitin 11,3A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AA (SMBJ)
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
11,3A
Valm.
Teho - pulssin huippu
600W
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C (TJ)
AEC-Q101
Kaksisuuntaiset kanavat
33V
Jännite - läpilyönti (min)
36,7V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
53,3V